Shipping KÄTTETOIMETAMISE AEG 1 – 3 TÖÖPÄEVA
Shipping SAATMINE TASUTA
Shipping On ohutu osta

Kui nüüd aus olla: kas teie teate, kuidas oma meigipintsleid õigesti puhastada?

30.01.2020

Iga meigiguru teab, et õnnestunud meikimise saladus peitub töövahendites – eriti igapäevaselt kasutatud meigipintslites. Hügieen on puhta ja tervisliku naha juures kõige olulisem. Meigivahendite eest hoolitsemine on sama mis iseenda eest hoolitsemine!

 

MAKE MY DAY annab teile samm-sammulised juhised, kuidas oma lemmik töövahendite eest hoolitseda! Hakkame pihta!

 

1. Meigipintslite eest hoolitsemine algab nende korrektsest säilitamisest. Hoidke oma pintslid organiseeritud kas siis kodus kasutades või kaasas kandes. Kasutage spetsiaalseid pintsli karpe või hoidjaid.

 

Meigipintslite korpused

 

2. Meigivahendeid peab puhastama vähemalt 1-2 korda nädalas. Ideaalis tuleks meigivahendeid puhastada erihooldustoodetega enne igat toimingut. Puhastage oma pintsleid sügavuti ja õrnalt, kasutades looduslikke puhastusvahendeid, mis on mõeldud pintsli harjaste puhastamiseks ja hooldamiseks, eemaldades ka kõige tugevamad pigmendi ja aluskreemi plekid. Meigipintslite puhastustooted sulatavad efektiivselt meigijäägid, bakterid, pikendades pintslite eluiga, sisaldamata kemikaale, lõhnaaineid või parabeene. Kahjuks võtab pintslite puhastamine pärast iga kasutamist väga palju aega, mistõttu tuleb jääda reaalseks... Peske pintsleid spetsiaalse šampooni või seebiga. NÕUANNE – kasutage õrnakoelist beebišampooni või seepi. Need koosnevad õlidest, pehmendajatest ja niisutajatest, mis ei kahjusta teie meigipintsleid edasiseks kasutamiseks. Ärge kasutage kodupuhastusvahendeid, sest need sisaldavad pintsleid kahjustavat leelist. Proovige vältida hulgaliselt lõhnaaineid sisaldavaid seepe ja šampoone – need on toksilised ja kahjulikud tundlikule nahale.

 

Puhastustooted

 

3. KEELATUD! Ärge kunagi kasutage oma meigipintslite kuivatamiseks fööni! Kuivatusresti puudumisel voltige rätiku ühte äärt mõned korrad, et luua kerge kallak ning seejärel asetage pintslid vastu rätiku kallakut käepidemed ülespidi, et vesi saaks voolata välja ja ära, mitte imbuda sisse ja voolata käepidemete otstele. Laske pintslitel mõned tunnid kuivada või jätke nad üleööks kuivama. Paljud neiud asetavad pintslid pärast puhastamist kohe meigikotti, mistõttu pintslid lagunevad. Parem on laotada pintslid kuivale rätikule ja lasta harjastel üle ääre rippuda, et need poleks lamedalt vastu pinnast. Niimoodi tegutsedes ei riku te pintsli kuju.

 

Puhastamise sammud:

 

Samm 1: Tehke harjased märjaks.

Samm 2: Masseerige õrnalt sisse eripuhastusvahend või seep / šampoon.

Samm 3: Loputage uuesti.

Samm 4: Pigistage vesi välja.

Samm 5: Laske neil ise kuivada! (Asetage pintsel või pintslid lamedalt rätikule üleööks. Hommikul on need uuesti kasutamiseks valmis)

 

Meigikäsnade hooldamine

 

Bakteritest puhta ja meigivaba käsna saamiseks kastke käsn vette, raputage ja loputage seda. Meigikäsna puhastamiseks tuleb see kõigepealt teha märjaks, hoides seda jooksva kraani all või leotades veekausis. Meigikäsnade puhastamine alkoholi, näopuhastusvedeliku või keeva veega on keelatud, samuti on keelatud käsnade kuumutamine, et vältida toote unikaalse materjali purunemist. Siiski võib häda korral ajutiselt kasutada ka beebišampooni või antibakteriaalset seepi! Viimaks – Loputage oma meigikäsna uuesti soojas vees, et viia läbi lõplik puhastamine. Kui olete reisil või teil pole aega täielikuks puhastamiseks, eemaldage kiirelt peamised plekid kuivpuhastajaga. Käsna puhastamine on ülimalt tähtis osa teie meigirutiinist. See hoiab ära liigse mustuse, õli ja meigi kuhjumise, mis omakorda hoiab ära toote purunemise. Meigikäsna hooldamine on sama tähtis kui enese eest hoolitsemine!

Meigisvammid

 

Ärge unustage! Pintslite ja käsnade veatuks säilimiseks tuleb neid puhastada korra või paar korda nädalas! Meigivahendi hooldamine on sama oluline kui enese eest hoolitsemine!

makemyday.ee kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamise nõudega, vajutage palun „Nõustun" või jätkake lehekülje sirvimist. Täpsemalt saate selle kohta lugeda meie Privaatsuspoliitika lehelt.