Shipping KÄTTETOIMETAMISE AEG 1 – 3 TÖÖPÄEVA
Shipping SAATMINE TASUTA
Shipping On ohutu osta

Sigma Beauty professionaalsed kosmeetikatooted ja meigipintslid aitavad luua perfektse meigi!

22.03.2018

Tere neiud,

 

Ilutööstuse keskkond pakub meile aina enam ja enam innovatiivseid ideid. Ideaalne meik, innovatiivse mõtteviisiga vahendajad ja suurel hulgal erinevaid meigipintsleid – sellest viimasest me rääkida tahamegi. SIGMA on üks tuntumaid ja auhinnatumaid meigipintsleid tootev ettevõte. Näitamaks uuendusmeelsust ja tänapäeva trendidega kaasas käimise võimekust, on nad endid sel aasta kõvasti täiendanud, tutvustades ametlikult oma täiendatud logomärki, mis tähistab kvaliteeti, funktsionaalsust ja innovatiivsust. Unikaalsuse koha pealt on nende suurimaks tooteks KABUKI pintslid. See nimi tuleneb Jaapani draamateatrist nimega Kabuki, kus näitlejad kannavad etenduste jaoks mõeldu Keshō grimmi – väga paksult peale kantud meiki, mis rõhutab persoonide isikupära. Kabuki pintslite lugu sai alguse disaineri lihtsast soovist hõlbustada ja kiirendada meigi aluskihtide peale kandmise protsessi. Kasutades kõige lihtsamat lamedat alusmeigi tegemiseks mõeldud pintslit, tutvustas ta maailmale uut ja ennenägematut F80 FLAT KABUKI pintslit, mis on tänini parim saadaval olev SIGMA pintsel. Praeguseks on saadaval lausa 12 erinevat KABUKI pintslit, mis aitavad teil lahendada kõige levinumaid meigiga seotud probleeme.

 

Niisiis, alustame KABUKI pintslite eesmärgist. Tegu on ilmselt parima turul saadaval oleva pintsliga, nii alusmeigi, kui ka peite-meigi tegemiseks; lisaks sellele pakub SIGMA ka kontuurimiseks mõeldud KABUKI pintsleid. Nende lühikesed ja tihedad harjased varjavad kõik teie naha ebakorrapärasused, andes sellele sileda ja pehme välimuse. Kasutades KABUKI kontuurimiseks mõeldud pintslit, saavutate päevitusele või põsepunale iseloomuliku leebe ja sobiliku hajutatud efekti. Ostes selle toote, ei pea te tükk aega pintslite hankimise pärast muretsema, SIGMA pintslite kõrge kvaliteet ja vastupidavus on SIGMA patenteeritud tehnoloogiate poolt tagatud. Sigmax® ja SigmaTech® tehnoloogiad on kvaliteedi märgiks, harjased ei ima liialt kreemi ja püsivad tervena; lisaks sellele kaitsevad nad nahka tänu oma allergia-vastastele omadustele. Isegi pintslite otsad  on SigmaAlloy™ tehnoloogia poolt patenteeritud, hoides ära metallosade roostetamise ja bakterite kogunemise. Samuti on neil kolm kinnitusrõngast, mis ei lase pintslil lahti tulla ning tagavad tugevuse pikaks ajaks. Käepide on tehtud kergest puidust ja kaetud 8 värvikihiga, mistõttu on toode nii kriimustuste, kui ka veeolude kindel. Need suurepärased omadused räägivad vaideldamatult kõrgest kvaliteedist ja innovatiivsusest.

 

Peaaegu iga neiu teab, et vedela meigi ja kreemide peale kandmiseks mõeldud pintslid vajavad tunduvalt enam hoolitsust kui need, mida kasutatakse kuivade meigitoodete peale kandmiseks. Selle põhjuseks on tõsiasi, et vedelad tooted püsivad pintsli harjaste vahel kauem ja kuhjuvad, mistõttu on vaja pintsleid regulaarselt puhastada. 2013. a tõi SIGMA turule SIGMA SPA® puhastusmati, mille tekstuuriline pind tagab pintslite algse kuju, harjased ei nihku paigast ega kuku küljest ning vedel meigitoode eemaldatakse efektiivselt. Kuna pintsleid ei ole soovitatav pesta tavalise vee ja seebiga, mis kuivatab ja kahjustab ajapikku harjaseid, pakub SIGMA ka patenteeritud SIGMAGIC® BRUSHAMPOO™ pintslite jaoks mõeldud šampooni, mis puhastab äärmiselt sügavalt, desinfitseerib ideaalselt ja tagab harjaste kvaliteedi pikaks ajaks. Seda matti kasutades eemaldate kiirelt, efektiivselt ja turvaliselt kõik meigijäägid pintsleid kahjustamata.

 

Niisiis, kallid neiud, ärge unustage, et kui soovite välja näha jalustrabavalt kaunid, tuleks kõigepealt valida kvaliteetsed, tugevatest materjalidest, järele proovitud tooted. Jäägem ikka kauniteks ja säravateks!

makemyday.ee kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamise nõudega, vajutage palun „Nõustun" või jätkake lehekülje sirvimist. Täpsemalt saate selle kohta lugeda meie Privaatsuspoliitika lehelt.