Shipping KÄTTETOIMETAMISE AEG 1 – 3 TÖÖPÄEVA
Shipping SAATMINE TASUTA
Shipping On ohutu osta

Tolmpuudrid on parim viis veatu välimusega naha tagamiseks!

27.06.2018

Tere,

 

 

Kuigi kompaktpuudrid on mugavad kasutada, ei suuda nad pakkuda tolmpuudri pehmendavat efekti. Tolmpuudrid on parim viis veatu välimusega naha tagamiseks. Tolmpuudrite edukas peale kandmine nõuab teatud hulgal kogemust. Alguses kandub palju puudrit su riietele ja udutab su eneseuhkust, selle asemel, et üldse näoni jõuda. Kuid kohe, kui olete tehnika selgeks saanud, on tulemus kergekoeline ja loomulik. Tolmpuuder fikseerib teie meigi ja pikendab selle eluiga, mistõttu näete värske välja nii päeva lõpus, kui ka alguses. Alustuseks peaksite valima puudri, mis tagab just sellise katvuse, nagu soovite.

 
 
  • Õrnaks katvuseks valige õhkkerge poolläbipaistev tolmpuuder. Selline puuder fikseerib teie meigi, lisamata üleliigseid katvuse kihte. See on suurepärane valik igapäevase meigi kinnistamiseks, sest paistab loomulikum välja.
  • Punetuse parandamiseks valige nahavärvi puuder. Selline nahatooniga sobituv tolmpuuder võib parandada kõik teie nahatooni ebatasasused. Samuti muudab see teie näo säravamaks ja parandab punetuse. Kui soovite foto peal hea ja professionaalne välja näha, kasutage värviliset puudrit.
  • Kui teil on õline nahk, siis kasutage tooni võrra heledamat puudrit. Kui tolmpuuder seguneb nahal olevate õlidega, võib see oksüdeeruda, muutes tooni pisut tumedamaks. Kui teie nahk on loomu poolest õlisem, siis valige kindlasti tolmpuuder, mis on tooni või pooltooni võrra heledam kui teie loomulik nahatoon.
  • Kuiva ja kombineeritud naha puhul kasutage puudrit, mis sobitub teie nahatooniga. Kui teil on kuiv või kombineeritud (mõnikord kuiv, mõnikord õline) nahk, võite vabalt kasutada puudrit, mis sobitub teie nahatooniga. See ei oksüdeeru ja peaks säilitama oma värvi.

 

Kompaktpuudriga koos kasutamiseks sobivad peaaegu kõik puudripintslid. Kuid tolmpuudriga koos on alati parim kasutada kabuki pintslit. Kabuki pintslid on suure pinnaga ja nende pikad, kuid tihedad harjased suudavad puudri ringikujuliste liigutustega kindlalt nahale kanda. Kabuki pintslid on saadaval kõigis suurustes ja erinevate kujudega, nii sünteetiliste, kui naturaalsete harjastega ja ümarate, kui ka nurga all olevate otsadega. Kabuki pintslit valides tuleb lähtuda teie isiklikest eelistustest ja sellest, mis tundub naha vastas kõige loomulikumana. Ümarate otsadega pintsleid on kergem kasutada, kuid valiku võite langetada ka lameda peaga pintsli kasuks!

 
 

• Ilunõuanne: enne puudri peale kandmist eemaldage alati liigne õli, kasutades selleks kuivatuspaberit või salvrätti. Seejärel jätkake tavapäraselt, kandes toote nahale ringikujuliste liigutustega, tagades veatu lõpptulemuse.

 

 

Lõppude lõpuks pole tolmpuuder siiski kõige lihtsam kosmeetiline toode, millega toimetada, kuid see tagab teie nahale loomulikuma lõpptulemuse kui kompaktpuuder, mistõttu on tulemus igati lisapingutust väärt.

makemyday.ee kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamise nõudega, vajutage palun „Nõustun" või jätkake lehekülje sirvimist. Täpsemalt saate selle kohta lugeda meie Privaatsuspoliitika lehelt.