Shipping KÄTTETOIMETAMISE AEG 1 – 3 TÖÖPÄEVA
Shipping SAATMINE TASUTA
Shipping On ohutu osta

Doll Face Beauty

Doll Face Beauty tooted muudavad nahahoolduse positiivseks ja mõjuvõimsaks kogemuseks, mis peegeldab ilu ja glamuuri, mitte meditsiini ja probleeme. Iga toote juures on kombineeritud parim osa teadusest ja loodusest, koos meie super-efektiivsete energiat täis aktiivsete koostisosadega, mis puhastavad, hüdreerivad, kaitsevad, täiustavad ja helendavad nahka.
Doll Face Beauty "puhastavad" koostisosad arendatakse välja vastutustundlikult, jättes kõrvale mistahes kahjulikud koostisosad, kasutades alternatiivina looduslike allikate saadusi. See bränd rakendab igal võimalikul juhul õiglase kaubanduse põhimõttest tingitud koostisosi, tarvitab oma luksuslike pakendite juures taaskasutatavaid materjale ning ei testi mitte kunagi oma tooteid loomade peal. Doll Face Beauty loojad teavad, et naised ihaldavad välja näha kaunid, mistõttu peegeldab toote tuju tõstev pakend glamuurset inspiratsiooni ja ilusat Doll Face nahka!

Doll Face Exfoliating Enzyme Peel REVEAL Taasavastage oma nahk! See imepärane mitut asj..
Põhineb 2 arvamusel.

23.80 € 14.28 €
Maksudeta: 11.90 €

makemyday.ee kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamise nõudega, vajutage palun „Nõustun" või jätkake lehekülje sirvimist. Täpsemalt saate selle kohta lugeda meie Privaatsuspoliitika lehelt.