Shipping KÄTTETOIMETAMISE AEG 1 – 3 TÖÖPÄEVA
Shipping SAATMINE TASUTA
Shipping On ohutu osta

Jeffree Star

Jeffree Star on üks unikaalsemaid kosmeetikaettevõtteid maailmas. See ei ole mitte ainult eriline toodang, vaid ka looja isiksus, kelle sära ja karisma muudab Jeffree Star kosmeetika nii ihaldatuks. Selleta lihtsalt ei oleks kaubamärki. Mille poolest on Jeffree Star eriline? 

Jeffree Star hakkas meigisaladuste vastu huvi tundma juba 13-aastaselt. See tegevus haaras teda jäägitult, nii et muuks lihtsalt ei jäänud enam aega. Pärast kooli lõppu kolis noor talent elama Los Angelesse. Seal algas raske ja palju pingutusi nõudnud tee edu suunas. Järjekindel töö ja kaasasündinud talent avas Jeffree Starile uksed meigimaailma tippu. Praegu töötab ta koos kõige tuntumate staaridega, osaleb eriliste meikidega muusikavideotes, teeb punase vaiba meike jne. Enam kui 10-aastast kogemust jagab ta koolitustel ja seminaridel. Tema videoblogidel on üle maailma miljoneid jälgijaid. 

Varajasest noorusest kosmeetikaga tehtud eksperimendid on andnud Jeffree Starile palju erilisi teadmisi, mida ta on kasutanud omanimelise kosmeetika loomisel. Ettevõtte peamine eesmärk ja moto on luua toodangut, mis on ka tegelikult selline, nagu kuulutatakse reklaamilausetes ja mis ka tegelikult PÜSIB KAUA. Kõige olulisem on, et kogu kosmeetika oleks 100% vegan ja seda ei oleks katsetatud loomadel ning saaks uhkusega kanda cruelty free märki. Väsimatu töö ja eriline talent on selle kosmeetika muutnud üheks ihaldatuimaks kogu maailmas. Kuid Jeffree Star ei kavatse peatuda ja loob pidevalt uusi värve ja tooteid, mida tema talendi austajad väga ootavad.

 Jeffree Star lauvärvide palett AndrogynyJeffree Star Eyeshadow Palette Andro..
54.00 €
Maksudeta: 44.63 €

 Jeffree Star lauvärvide palett Beauty Killer Jeffree Star Eyeshadow Palette Beaut..
54.00 €
Maksudeta: 44.63 €

 Jeffree Star matt huulepulk Velour Liquid LipsticJeffree Star Velour Liquid Lipstic ..
22.00 €
Maksudeta: 18.18 €

Jeffree Star Skin Frost Jeffree Star sära lisav vahend – Skin Frost. Erilise pigmendiga..
35.00 €
Maksudeta: 28.93 €