Shipping KÄTTETOIMETAMISE AEG 1 – 3 TÖÖPÄEVA
Shipping SAATMINE TASUTA
Shipping On ohutu osta

Doll Face Beauty´i tooteid armastada on ka põhjust

28.02.2019

Doll Face Beauty on pühendunud sellele, et muuta nahahooldus positiivseks ja mõjuvõimsaks kogemuseks, mis peegeldab ilu ja glamuuri, mitte meditsiini ja probleeme. Iga toode kombineerib parima, mis on teadusel ja loodusel pakkuda, tagades ülimalt efektiivsed ja võimsad koostisosade segud, mis puhastavad, hüdreerivad, kaitsevad, täiustavad ja helendavad nahka. Nende „puhtad“ koostiosad on välja arendatud vastutustundlikult, jättes välja mistahes arvatavad kahjulikud koostisosad ja asendades need looduslike alternatiividega. Nad rakendavad õiglase kaubanduse põhimõtet (Fair Trade) seal, kus võimalik, tarvitavad taaskasutatavaid materjale oma luksuslike pakendite juures ning testivad oma tooteid näitlejate peal, mitte kunagi loomade peal.

 

Alustage oma igapäevased nahahoolduse rutiini nende toodetega:
INVIGORATE Triple-Action Facial Cleanser – See ahvatlev puhastaja on vahtja koostisega, mis pehmendab õrnalt, et taastada teie loomulik sära, rikkumata õlide tasakaalu.
BRILLIANCE Illuminating Face Polish – Kasutage toodet 2-4 korda nädalas. See kahekordse toimega näokoorija lihvib ja hägustab nahka, tagades uue värske alguse. Eemaldab õrnalt surnud pealmisi naharakke, tuues välja pehmema, heledama ja värskema välimusega naha.
CLARIFY Balancing Toner – Immutage puuvillane padjake selles värskendavas tooneris ja kandke oma ilusale nahale ringikujuliste liigutustega.
NOURISH Anti-Oxidant Protective Moisturizer – Vabade radikaalidega võitlev antioksüdantide rikas niisutaja tagab kogu päeva kestva hüdratsiooni. Aitab kaitsta nahka enneaegse vananemise eest. Nahk näeb välja ülimalt hüdreeritud, tervislik, rikastatud ja kaitstud.
SOOTHE Undereye Puffiness Serum – See värskendav silmaseerum aitab siluda, muuta vastupidavamaks ning kaitsta peenete joonte, tursete ja tumedate ringide eest. Silmaümbruse nahk näeb välja heledam, energeetilisem, värskem ja elavam!
REFINE Peel-Away Refining Gel Mask – Kasutage seda toodet paar korda nädalas. Kolmekordse toimega geelmask eemaldab koheselt mustuse ja prahi ummistunud pooridest. Pehmendab õrnalt surnud naharakke, tuues välja uue värskema naha. Võimendab intensiivset niiskust. Nahk näeb välja säravam, veetlevam, heledam ja jalustrabav.
LITTLE BLACK MASK Super Purifying & Clearing Mask – See mitmeti toimiv mask aitab võidelda tavaliste probleemse naha puudustega.

 

Lubame, et kiindute nendesse toodetesse täielikult. Doll Face Beauty´i tooteid armastada on ka põhjust: tegu on toodetega, mis ka reaalselt toimivad, nende nutikad koostisained teevad kõik täiuslikumaks, muutes tooted mitmeti toimivaks, üllatavaks, turvaliseks ja vastutustundlikuks.

 

                                                        

makemyday.ee kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamise nõudega, vajutage palun „Nõustun" või jätkake lehekülje sirvimist. Täpsemalt saate selle kohta lugeda meie Privaatsuspoliitika lehelt.