Osta rohkem kui 50 € eest ja saad kingituse

TASUTA KOHALETOIMETAMINE alates 19 €

MMD TV
Lojaalsusprogramm

Müügitingimused

BAKLITA OÜ

Address: V. Reimani 2, 10124 Tallinn
Reg.kood 303114325
VAT LT100007924813
info@makemyday.ee

Luminor Bank AB
LT 32 4010 0495 0133 5755

 

Müügitingimused makemyday.ee 

1. Makemyday.ee veebipoe üldsätted
1.1.Käesolevad kasutustingimused (edaspidi – “Tingimused”) esindavad õiguslikult siduvat lepingut, mis sätestab sinu (edaspidi – “Sina”) ja meie (edaspidi “Müüja”) vastastikuseid õiguseid, kohustusi ja vastutust ostes tooteid meie internetipoest (edaspidi “makemyday.ee”).

2. Ostu-müügileping
2.1 Sinu ja Müüja-makemyday.ee vahel sõlmitakse ostu-müügileping hetkest, mil sa moodustad makemyday.ee veebilehel ostukäru, määrad saatmisaadressi, valid makseviisi, tutvud reeglitega ja vajutad nuppu “Kinnita tellimus”.
2.2.Ostu-müügilepinguga kinnitad, et enne tellimuse sooritamist oli sulle selge järgnev informatsioon: soovitud toode (nimi, omadused), informatsioon müüja kohta (info tagastuste ja kaebuste kohta).

3. Sinu õigused ja kohustused
3.1.Sul on õigus osta tooteid makemyday.ee leheküljelt, sa nõustud tingimustega ja makemyday.ee teenuse täitmise protseduuridega. 
3.2.Sa oled kohustatud tasuma tellitud toodete eest vastavalt kokku lepitud hinnale.
3.4. Sul on õigus muuta oma isikuandmeid ning sa oled kohustatud oma isikuandmeid uuendama, kui need on vahepeal muutunud.
3.3. Kasutades makemyday.ee lehekülge, nõustud sa ostu-müügilepingu tingimustega ning kinnitad, et su tegevus kohaldub sellele.

4. Müüja-makemyday.ee õigused
4.1. Kui sa üritad kahjustada või oled üritanud kahjustada makemyday.ee tööd ja operatsioonide toimivust, on meil õigus ilma eelneva hoiatuseta piirata või keelata ligipääsu makemyday.ee lehele või tühistada su registratsioon.
4.2. Müüja-makemyday.ee võib raskete olude sunnil peatada või lõpetada makemyday.ee toimingud ilma eelneva teavituseta.
4.3. Müüja-makemyday.ee võib muuta nende Tingimuste punkte ilma eelneva teavituseta.

5. Müüja-makemyday.ee kohustused
5.1. Müüja tagab makemyday.ee teenuste toimimise.
5.2. Müüja kohustub saatma tellitud tooted Sinu aadressile lubatud ajaperioodi jooksul.
5.3. Juhul, kui Müüja-makemyday.ee ei saa mõjuvatel põhjustel tellitud tooteid saata, on müüja kohustatud pakkuma sarnase toote ning juhul, kui Sa ei ole asendusega nõus, kohustub Müüja raha tagastama.

6. Saatmine
6.1. Tooted, mis on laos olemas, saadetakse 2-3 tööpäeva jooksul. Tooted, mis tellitakse eritellimusena, saadetakse kokkulepitud aja jooksul.
6.2. Müüja-makemyday.ee on toodete ametlik edasimüüja.
6.3. Toodete kättesaamisel tuleb kontrollida koos Müüja-makemyday.ee esindajaga, et tooted oleksid samas seisundis, mis tellimisel (välimus, pakend, kvaliteet).
6.4. Saatmislehele alla kirjutades võetakse seda, kui märki, et toodetega on kõik korras ning tooted on tarnitud kohaselt.
6.5. Kui tarnitud toodetel on väliseid kahjustusi, on sul õigus tooteid mitte vastu võtta ning informeerida sellest Müüjat-makemyday.ee’d võimalikult kiiresti, lisades selle info ka saatelehele.
6.6. Kui saatelehele pole kirjutatud ühtegi lisakommentaari, võetakse seda kui märki, et toodetega on kõik korras ning sul ei ole toodete kohta ühtegi kaebust.

7. Toodete tagastamine
7.1 Kõiki makemyday.ee tooteid on võimalik tagastada 14-päeva jooksul vastavalt Tarbijakaitseseaduses sätestatud punktidele ja tingimustel.
7.2. Tooted tuleb tagastada originaalsel kujul ning algses pakendis. Juhul, kui saadud toode on vigane või kahjustatud (pakend on kahjustatud vms), asendatakse see sarnase tootega. Müüja ei kata saatmiskulusid tagastatavatele toodetele.
7.3. Tooted tuleb tagastada originaalpakendis. Pakend peab olema terve ning kaubandusliku välimusega.
7.4. Toodete tagastamist reguleerib Eesti Tarbijakaitseseadus, mis võeti vastu 1.03.2016.

8. MakeMyDay.ee autoriõigused
Kogu makemyday.ee veebilehe sisu kuulub teenuse osutajale. See hõlmab nii tekstisisu, pilte, logosid, kaubamärke, veebilehe graafilist disaini ja tarkvarakoodi. On rangelt keelatud seda muuta, kopeerida, müüja või mõnel muul viisil omistada. Isegi osaline sisuvargus on karistatav Eesti Vabariigis autoriõiguste seaduse alusel ning see on rahvusvaheline kuritegu. Igasugune makemyay.ee veebilehe sisu kasutus peab olema eelnevalt kirjalikult kooskõlastatud makemyday.ee omanikega.

9. Vastutus
9.1. Sa vastutad täielikult registreerimisvormil olevate andmete õigsuse eest. Kui sa ei edasta registreerimisvormil korrektsed andmed, ei saa me tagada, et tooted jõuavad õigesti kohale. Sa vastutad toimingute eest, mida sa teed makemyday.ee veebilehel.
9.2. Sa vastutad kõikide toimingute eest, mis on tehtud sinu isikuga seoses, ka siis, kui su isikuandmeid kasutab kolmas osapool sinu eest.
9.3. Kahjude tekkimisel kompenseerib süüdi olev pool teisele poolele tekkinud kahjud.

10. Info edastamine
10.1. Kogu kirjavahetus müüja-makemyday.ee-ga toimub e-posti teel.
10.2. Makemyday.ee-ga on võimalik võtta ühendust täites kontaktilehel kontaktivormi või saates e-kirja aadressile info@makemyday.ee

11. Lõppsätted
11.1. Kasutustingimused on kooskõlas Eesti Vabariigi seadustega.
11.2. Juhul, kui poolte vahel tekib vaidlus, üritatakse seda esmalt lahendada omavaheliste läbirääkimiste teel. Juhul, kui kokkulepet ei ole võimalik sõlmida, lahendatakse kõik vaidlused Eesti kohtusüsteemis Eesti Vabariigis kehtivate õigusaktide alusel.

MAKE MY DAY puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privaatsuspoliitika