Osta rohkem kui 50 € eest ja saad kingituse

TASUTA KOHALETOIMETAMINE alates 19 €

MMD TV
Lojaalsusprogramm

Revolution Beauty

Rohkem kui 28 aastane kogemus kosmeetikatööstuses – see Briti ettevõte toodab kosmeetikat, naha- ja juuksehooldustooteid ülemaailmsel tasemel. Miks revolutsiooniline? Sest nad loovad tooteid kiiremini kui mistahes bränd kogu planeedil. Nende tooted on kõrge kvaliteediga ja kõige taskukohasemate hindadega. Me usume, et kõik inimesed – olenemata soost, rahvusest, vanusest, eelarvest või asukohast – peaksid tundma kosmeetikast rõõmu. Me teeme tööd selle nimel, et te ei peaks kogu oma raskesti teenitud raha kosmeetika peale kulutama. 100 % cruelty free. Ühtegi toodet ei testita loomade peal. Suurem osa toodetest on ka vegan. Meie sihiks on anda välja innovatiivseid ja taskukohaseid uusi tooteid, näidates kogenud meeskondade kirge ja oskusi selles kiiresti arenevas ja liikuvas ilutoodete maailmas.

8 prekės iš 8

-30%
 Lauvärvipalett Division (15 värvi) Lauvärvipalett Division (15 värvi)
Revolution Beauty Lauvärvipalett Division (15 värvi)

5,64€ 8,06€

-30%
 Kompaktpuuder Bake & Blot Lace Kompaktpuuder Bake & Blot Lace Kompaktpuuder Bake & Blot Lace
Revolution Beauty Kompaktpuuder Bake & Blot Lace

5,64€ 8,06€

-30%
 Meigi Aluskreem Conceal & Define Meigi Aluskreem Conceal & Define Meigi Aluskreem Conceal & Define Meigi Aluskreem Conceal & Define Meigi Aluskreem Conceal & Define Meigi Aluskreem Conceal & Define
Revolution Beauty Meigi Aluskreem Conceal & Define
+6

8,11€ 11,60€

Išparduota
-30%
 Lauvärvipalett Flawless 2 (32 värvi) Lauvärvipalett Flawless 2 (32 värvi) Lauvärvipalett Flawless 2 (32 värvi) Lauvärvipalett Flawless 2 (32 värvi)
Revolution Beauty Lauvärvipalett Flawless 2 (32 värvi)

7,76€ 11,08€

Išparduota
-30%
 Lauvärvipalett Mermaids Forever (32 värvi) Lauvärvipalett Mermaids Forever (32 värvi) Lauvärvipalett Mermaids Forever (32 värvi) Lauvärvipalett Mermaids Forever (32 värvi)
Revolution Beauty Lauvärvipalett Mermaids Forever (32 värvi)

7,76€ 11,08€

8 prekės iš 8

MAKE MY DAY puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privaatsuspoliitika