Shipping KÄTTETOIMETAMISE AEG 1 – 3 TÖÖPÄEVA
Shipping SAATMINE TASUTA
Shipping On ohutu osta

Meist

MakeMyDay – professionaalne jumestustoodete müüja.

MakeMyDay kaudu ei saa sa mitte ainult häid nõuandeid perfektse jumestuse loomiseks, vaid leiad ka luksuslikke tooteid nii õhtumeigi kui igapäevase meigi loomiseks – seda kõike professionaalsetelt, kõrge kvaliteediga kosmeetikatootjatelt.

MakeMyDay peamine ilufilosoofia on lihtne – armasta end. Enesearmastus on kõige ilusam ja puhtam väljendus, mis inspireerib, arendab ja paneb sind särama. Meie eesmärk MakeMyDay’s on panna iga naine särama, valides välja ainult kõige trendikamad ja kvaliteetsemad kosmeetikavahendid ning samas jagades ka nõuandeid täiusliku meigi saavutamiseks. Meie eesmärk on panna iga naine end tundma printsessina ning lisada päeva midagi erilist.

Tihtipeale on raske valida õiged jumestusvahendid. MakeMyDay’s seda probleemi ei ole – meil on kosmeetikat igale näotüübile ning kergesti lehitsetavas veebikeskkonnas on mugav leida parim toode. Nii saad olla kindel, et jumestusvahendite ostmine ei ole enam keeruline ja aeganõudev protsess, vaid sul on üks veebipood, millele saad alati toetuda, kuna tead, et kõik tooted on sõbralikud su nahale ning aitavad sul luua täiusliku meigi.

Kõige põnevam on murda ilumüüte, mida oleme kõik kuulnud. Meie poes on midagi igale maitsele ning me julgustame sind katsetama. Ehk ei ole sa kunagi kandnud punast huulepulka – nüüd on selleks soodne võimalus. Me tõestame oma tootevalikuga, et ilumüüdid jäävad tõesti üksnes müütideks.

MakeMyDay kuulab alati kliendi tagasiside ning soovib täita kõikide ootuseid ja soove. Kui sa ei ole kindel mõnes tootes, siis võta julgelt meiega ühendust ning me aitame sul teha valiku. Meie eesmärk on julgustada kõiki katsetama ning leidma endale täiuslikult sobivad tooted.

MakeMyDay on maailmakuulsate brändide ametlik edasimüüja – meie tootevalikust leiad tooteid kaubamärkidelt nagu Anastasia Beverly Hills, Sigma Beauty, Face Stockholm, Eylure, Cailyn ja teised. MakeMyDay garanteerib müüdavate toodete autentsuse – kui kahtled meie edasimüügiõiguses, siis võid võtta ühendust ka brändidega.  Meie kvaliteet särab meie tootevalikus ning seetõttu on selge, et oled leidnud endale usaldusväärse partneri kosmeetikavahendite ostmiseks.

Kuigi MakeMyDay tooted on professionaalsed, ei tähenda see, et neid võib kasutada ainult professionaalsed meigikunstnikud. Suur osa meie toodetest sobivad igapäevaseks kasutamiseks ning nende professionaalsus särab nende kvaliteetsetes materjalides ja koostisosadest. Nii saad sa olla kindel, et meik on alati ühtlane, kerge ning mõnus ja ei jäta tunnet, nagu kannaksid paksu maski.

 

Make My Day Shop Team